گسترش چشم‌گیر اینترنت در سال‌های اخیر ، درگاه پرداخت را به راهی مهم و موثر در داد و ستدهای مالی تبدیل کرده است. مدیران فروشگاه‌های آنلاین با استفاده از درگاه اینترنتی ، هزینه‌های خود را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهند و با نیروی انسانی کمتری کسب و کار خود را مدیریت می‌کنند.

زمانی که از درخواست درگاه پرداخت اینترنتی در سایت میلیونا تا فعال سازی آن سپری می‌شود،  تقریبا یک روز کاری است.

درگاه پرداخت اینترنتی به دارندگان کارت های بانکی امکان می دهد تا بدون مراجعه حضوری، کالا و خدمات موردنظر خود را از طریق اینترنت خریداری و وجه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

انواع درگاه پرداخت میلیونا برای مشاغل مختلف

لینک پرداخت در شبکه‌های اجتماعی

برای فروشگاه‌هایی مناسب است که در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام فعالیت می‌کنند. با دریافت این لینک به راحتی و با استفاده از پنل کاربری شخصی می‌توانید فروش خود را مدیریت کنید.

همچنین افرادی که دارای پیج‌های پر بازدید در اینستاگرام هستند و از طریق تبلیغات کسب درآمد می‌کنند، می‌توانند با ارائه این لینک به مشتریان خود، هزینه همکاری را دریافت کنند.

لینک پرداخت شخصی

اگر بنا بر شرایط کاری خود فردی هستید که از افراد مختلف جهت ارائه کالا و خدمات پول دریافت می‌کنید می‌توانید از مشتریان خود بخواهید که از طریق این لینک برای شما پرداختی‌هایشان را انجام دهند.

این لینک را می‌توانید با نام شخصی خود یا با برند کسب و کارتان دریافت کنید.

  • درگاه پرداخت برای وب‌سایت‌ها

مدیران وب‌سایت‌هایی که از طریق سایت، به فروش کالا و خدمات می‌پردازند، یکی از اصلی‌ترین اقداماتی که باید مد نظر قرار دهند اتصال به یک درگاه پرداخت اینترنتی است.

با درخواست درگاه پرداخت اینترنتی میلیونا به تمامی افزونه‌های مورد نیاز برای اتصال به سایت دسترسی پیدا خواهند کرد و نیازی به کدنویسی توسط یک برنامه‌نویس ندارند.

مزایای استفاده از درگاه پرداخت میلیونا

میلیونا تنها یک درگاه پرداخت نیست. درگاه پرداخت میلیونا گام ابتدایی برای بهره‌گیری از سرویس‌هایی است که میلیونا برای بهبود و رشد کسب و کارها به صورت رایگان ارائه می‌دهد.

تیم پژوهشگر میلیونا با شناخت از نیازهای روز جوامع و کسب و کارها، سرویس‌هایی را طراحی کرده است تا به مدد صاحبان مشاغل اینترنتی آید.

با بهره‌گیری از این سرویس‌ها، مدیریت فروش و نیروی انسانی را به طور قابل ملاحظه‌ای هوشمندانه‌تر و راحت‌تر کرده و سرعت رشد و توسعه کسب و کارها را به صورت چشم‌گیر افزایش می‌دهد.

حال به بررسی مزایای درگاه پرداخت میلیونا به صورت تیتروار می‌پردازیم:

  • پشتیبانی تخصصی به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزها
  • ارائه درگاه پرداخت اختصاصی با نام کسب و کار شما
  • امکان کسب درآمد از طریق معرفی کاربران
  • کارمزد رایگان در ماه اول
  • امکان تبدیل شماره کارت یا شماره شبا به ID لینک پرداخت
  • پشتیبانی از تمامی سایت‌سازها
  • تسویه حساب به صورت روزانه
  • امکان دریافت گزارش از تمامی اطلاعات فروش به صورت لحظه‌ای

برای دریافت درگاه اینترنتی به سایت میلیونا مراجعه کنید.