درگاه پرداخت اشتراکی یک راهکار ایده‌آل برای مدیریت مالی کسب‌ و کارهای شراکتی محسوب می‌شود به این صورت که در آن درآمد حاصل از فروش محصولات یا خدمات، در سهم‌های متغیر یا ثابت میان شرکای تجاری تقسیم شده و به حساب هر یک به صورت جداگانه واریز می‌‌شود.

با استفاده از این سرویس از دردسرهای حسابداری به روش سنتی و پیچیدگی‌های محاسباتی رها می‌شوید و در نهایت درآمد خالص از فروش محصولات به نسبت سهم‌های از پیش تعریف شده به حساب شرکاء واریز می‌شود.

درگاه پرداخت اشتراکی چگونه کار می کند؟

همان‌طور که گفته شد، سرویس تسهیم به دارندگان درگاه میلیونا ارائه می‌شود . با استفاده از این سرویس ، کاربران می‌توانند با توجه به سیاست مدیریتی و مالی خود، میزان سهم شرکا و همچنین شماره حساب‌های ذی نفعان را در پنل اتوماسیون خود تعریف نمایند.

بدین وسیله، خطای انسانی در بخش تقسیم میزان درامد میان شرکاء ازبین رفته و اسناد انتقالات مالی برای همیشه در پنل کاربری قابل دسترسی می‌باشد.

بهره گیری از سرویس “تسهیم”، باعث بالا رفتن دقت و سرعت مدیریت تراکنش‌ها و برداشتن بار سنگینی از دوش سیستم مالی و حسابداری شرکت‌ها می‌شود. 

مزایای استفاده از درگاه پرداخت اشتراکی میلیونا

دسترسی آسان به اسناد انتقالات مالی: با انجام این کار، سیستم به صورت اتوماتیک تمام تراکنش‌های مالی را کنترل کرده و گزارش کلیه انتقالات مالی انجام گرفته را از طریق پنل کاربری مخصوص در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

ایجاد حس اطمینان میان شرکای تجاری: اطمینان به درگاه پرداخت اشتراکی زرین‌پال، موجب افزایش حس اطمینان در شرکای تجاری می‌شود.

سرعت‌دهی به فرآیند تسهیم درآمد میان شرکاء: بدون شک تسهیم درآمد در همان لحظه انجام تراکنش در مقایسه با انتقال وجه به یک حساب و تقسیم آن در مرحله بعدی، باعث سرعت بخشیدن به فرآیندهای مالی میان شرکای تجاری می‌گردد.

آسان‌سازی امور مالی میان شرکای تجاری: استفاده از درگاه پرداخت اشتراکی زرین‌پال در واقع نیاز شما به فرایندهای پیچیده حسابداری را از میان می‌برد. زیرا تمام مبالغ سهم شرکا به صورت کاملا دقیق از سوی زرین‌پال حساب شده و از سمت زرین‌پال نیز واریز وجه صورت می‌گیرد.

امکان واریز سهم شرکاء به صورت خودکار یا دستی: همن طور که قبلا به آن اشاره کردیم، با توجه به مدل انتخابی تسهیم از سمت پذیرنده، امکان واریز سهم با استفاده روش خودکار و یا دستی وجود دارد.

برای مطالعه بیش‌تر در این خصوص به بلاگ‌های مرتبط مراجعه شود.