درگاه پرداخت :

میلیونا با تکیه بر دانش فنی و تخصص خود در زمینه پرداخت ، همواره بستری در جهت رشد و توسعه کسب ‌و کار شما خواهد بود.

استفاده از درگاه پرداخت میلیونا ، کلیدی است برای دریافت سرویس های آینده که برای رفع نیازهای کسب و کار شما و مشتریانتان طراحی شده است که شما با دریافت درگاه میلیونا قادر به دریافت و استفاده از این سرویس‌ها به صورت رایگان خواهید بود.

تعریف درگاه پرداخت :

درگاه پرداخت یک سرویس مالی برای ارائه خدمات پرداخت در بستر اینترنت است . به زبان دیگر درگاه پرداخت بخشی از یک فروشگاه اینترنتی است که مشتریان با اتصال به آن ، می‌توانند هزینه‌ی کالای مورد نظر خود را از طریق وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود پرداخت کنند .

درگاه پرداخت اختصاصی:

 کاربران به صورت مستقیم به درگاه بانکی منتقل می‌شوند و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود عملیات  پرداخت را انجام می‌دهند. در صفحه پرداخت نیز نام و لوگوی سایت پذیرنده یا صاحب کسب و کار نمایش داده می‌شود.

انواع تعرفه :

 کارمزد رایگان : با اتصال به درگاه میلیونا ، می‌توانید انتخاب کنید که کارمزد تراکنش‌ها بر عهده مشتری باشد و هیچ مبلغی از شما کسر نشود.

کارمزد یک درصد : به ازای هر تراکنش ، کارمزد ۱٪ تا سقف ۳۰۰۰ تومان لحاظ شده است .

تسویه حساب :

این امکان وجود دارد که در پنل کاربری خود، انتخاب کنید که تسویه حساب‌ها به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهیانه انجام شود.

پنل کاربری حرفه‌ای :

میلیونا با ارائه یک پنل حرفه‌ای و جذاب، علاوه بر سعی در ایجاد یک تجربه کاربری بی‌نظیر شما را در جهت مدیریت بهتر کسب‌و‌کارتان هدایت می‌کند.

با استفاده از پنل کاربری خود می‌توانید به صورت لحظه‌ای از تمامی تراکنش‌های مالی خود به صورت لحظه‌ای مطلع شوید و گزارشات متنوعی را بر حسب نیاز کسب‌و‌کارتان دریافت کنید و با تجزیه و تحلیل آن‌ها ، نقص‌ها و کمبودهای خود را رفع و در جهت توسعه آن‌ها گام بردارید.

برای اطلاعات بیش‌تر به وبلاگ *لینک پرداخت چیست؟* مراجعه کنید.