امروزه افراد زیادی به مقتضای کار یا موقعیت اجتماعی خود ملزم به دریافت وجوه با مبالغ متفاوت از افراد مختلفی هستند. به همین دلیل آشنایی با لینک پرداخت شخصی بیش‌تر از قبل حائز اهمیت است.

در بسیاری از واریزی‌ها محدودیت مبلغ کارت به کارت ، برای اینگونه افراد مسئله‌ساز شده و خریداران یا واریز‌کنندگان را مجبور کرده است طی چند مرحله و حتی چند روز عملیات پرداخت را انجام دهند.

همچنین با افزایش تعداد تراکنش‌ها ، دیگر مدیریت مالی حساب به راحتی نخواهد بود و فرد را همیشه درگیر اطلاعات حساب خود می‌کند که چه افرادی چه مبلغی را در چه زمانی واریز کرده‌اند؟

لینک پرداخت شخصی

میلیونا با در اختیار قرار دادن یک لینک شخصی ، به حل این مشکل برای اینگونه افراد کمک شایانی کرده است .

با دریافت لینک شخصی پرداخت بسیار هوشمندانه حساب خود را مدیریت کنید و به اطلاعات مشتریانتان دسترسی داشته باشید .

به این صورت که هر یک از واریزی‌های انجام شده مربوط به کدام مشتری با چه شماره تماسی است و در چه تاریخی انجام شده است!

مزایای استفاده از لینک پرداخت شخصی

عدم محدودیت در واریز وجه

بدون نیاز به ارسال اطلاعات بانکی خود برای دیگران بدون محدودیت کارت به کارت ( سقف ۵۰ میلیون تومان روزانه به ازای هر کارت بانکی ) دریافت‌های خود را ثبت کنید و با تحلیل گزارش‌های مالی در جهت توسعه کسب‌و‌کارتان گام بردارید.

عدم افشای اطلاعات حساب بانکی

با داشتن لینک پرداخت شخصی ، دیگر نیازی به اشتراک گذاشتن اطلاعات حساب بانکی خود با مشتریان نخواهید داشت و تنها با ارسال لینک پرداخت خود می‌توانید هزینه کالا یا خدمات را از مشتریانتان دریافت کنید . به این ترتیب هم شما در امنیت بیش‌تری مبالغ خود را دریافت خواهید کرد و هم مشتریان اعتماد بیش‌تری به کسب‌وکارتان خواهند داشت.

 عدم استفاده سودجویانه

در بسیاری از مشاغل اینترنتی این دغدغه وجود دارد که افرادی سودجو با استفاده از رسیدهای تقلبی در کارت به کارت آسیب‌های مالی هنگفتی را به صاحبان این مشاغل وارد کرده‌اند .

همچنین صاحبان این مشاغل با بیش‌تر شدن واریزها به کارت بانکی خود به اشتباهات مختلفی دچار شده‌اند که این نیز موجب خسارات مالی متعددی به آن‌ها شده است . 

مدیران این مشاغل با داشتن لینک پرداخت شخصی و ارائه آن به مشتریان می‌توانند از این استفاده‌های سودجویانه افراد جلوگیری کرده و کسب و کار خود را متحمل خسارات مالی نکنند .

مدیریت کسب و کار در جهت توسعه آن

با دریافت لینک پرداخت شخصی صاحبان مشاغل به یک پنل مدیریتی دسترسی خواهند داشت که در آن امکانات متنوعی را دریافت می‌کنند. از جمله این امکانات می‌توان به امکان دریافت گزارش‌های لحظه‌ای از تراکنش‌های مالی ، اطلاعات واریزی مشتریان و شماره تماس‌های‌ آن‌ها ، نمودارهای متنوع از پارامترهای مختلف در کسب و کار و .. اشاره کرد.

تمامی این اطلاعات، علاوه بر اینکه می‌توانند سهم به سزایی را در توسعه کسب‌وکار شما داشته باشند به شما این امکان را می‌دهند تا با صرف زمان کمتر و نظم بیش‌تر حساب خود را مدیریت کنید.

برای اطلاعات بیش‌تر در این راستا به مقاله مرتبط مراجعه شود.

کارمزد :

تعرفه کارمزد به ازای هر تراکنش در درگاه پرداخت میلیونا ، ۱ ٪ تا سقف ۳۰۰۰ تومان می‌باشد .

تسویه حساب :

تسویه حساب‌ها در سیکل شاپرک در کمتر از ۲۴ ساعت انجام خواهد شد .