با توجه به رشد سریع تکنولوژی و تغییر در سبک زندگی پیشین ، نیاز به فروشگاه‌های اینترنتی و رقابت در شبکه‌های اجتماعی میان مردم بیش از پیش احساس می‌شود . این موضوع موجب اهمیت بیش‌تر آشنایی با لینک پرداخت در شبکه‌های اجتماعی شده است.

البته در این میان نمی‌توانیم از تأثیر به‌سزای عوامل مختلف چشم پوشی کنیم .

عواملی همچون بحران کرونا ، شلوغی و ترافیک در خریدهای فیزیکی و زمان‌بر بودن پروسه خرید و تأمین کالا موجب شده است تا روز به روز افراد بیش‌تری برای خرید اینترنتی ترغیب شوند .

در خرید به روش‌های قدیمی و فیزیکی فرد ملزم بود زمان زیادی را صرف انتخاب و پیدا کردن کالای مورد نظر خود کند در صورتی که در شیوه خرید اینترنتی فرد بدون صرف وقت زیاد به تمامی منابع تأمین کالای مورد نظر خود دسترسی دارد و بر حسب ویژگی های مد نظر خود می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین انتخاب را داشته باشد.

پیش نیاز فروش اینترنتی

افزایش حجم متقاضیان برای خرید اینترنتی جهت تأمین نیازهای روزمره ، کسب‌وکارها را ملزم به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی کرده است و حتی مشاغل سنتی نیز ناگزیر شده‌اند برای ماندن در عرصه رقابت ، کسب و کار خود را در بستر اینترنت رونق دهند .

این مسئله کسب‌وکارها را با نیازهای جدیدی رو به رو کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به مواردی همچون یافتن راه‌های مختلف جلب اعتماد مشتریان ، ابزارهایی برای مدیریت فروش و روش‌هایی مبنی بر توسعه و رونق هر چه بیش‌تر روبه‌رو کرده است .

راهکار میلیونا

میلیونا با ارائه لینک پرداخت در شبکه‌های اجتماعی به صاحبان مشاغل آنلاین ، فرایند خرید را در یک مسیر مهندسی شده به صورت هوشمندانه هدایت کرده و با در اختیار قرار دادن گزارش‌های متنوع از فروش و تراکنش‌ها ، مدیران این مشاغل را در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیش‌تر کسب‌وکارشان راهنمایی می‌کند .

صاحبان مشاغل اینترنتی با ارائه لینک پرداخت به مشتریان خود ، می‌توانند هزینه کالای مورد نظر خود را دریافت کنند و به صورت آنی از تمامی تراکنش‌های خود مطلع گردنند .