لینک پرداخت یک آدرس اینترنتی است که با کلیک بر روی آن وارد صفحه پرداخت می‌شوید . با استفاده از اطلاعات کارت بانکی خود می‌توانید نسبت به پرداخت هزینه برای شخص مورد نظر اقدام نمایید.

لینک پرداخت مناسب چه کسانی است؟

درگاه پرداخت به دو صورت لینک پرداخت شخصی و لینک پرداخت در شبکه‌های اجتماعی قابل دریافت است.

درگاه پرداخت مناسب افرادی است که در شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان‌ها فعالیت داشته و در قبال ارائه خدمات یا عرضه کالا از مشتریان خود پول دریافت می‌کنند.

برای استفاده کافی است این لینک را کپی کرده و از طریق واتساپ یا تلگرام برای مشتریان خود ارسال نمایید. افرادی هم که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند می‌توانند این لینک را در بیو پیج خود به اشتراک بگذارند.

مزایای استفاده از لینک پرداخت

  • با استفاده از درگاه پرداخت دیگر درگیر تشخیص رسید‌های جعلی از اصلی نخواهید شد و کسب و کارتان را در برابر کلاه‌برداری‌های اینترنتی بیمه خواهید کرد.
  • داشتن درگاه پرداخت به کسب و کار شما هویت و اعتبار می‌بخشد. در واقع اعتماد مشتریان ، رونق و درآمد بیش‌‌تر را به همراه خواهد داشت.
  • با دریافت درگاه پرداخت از میلیونا از سرویس‌های دیگر به صورت رایگان بهره‌مند می‌شوید . همچنین  با دسترسی به پنل کاربری مختص خود، می‌توانید از تمامی تراکنش‌های انجام شده به صورت لحظه‌ای گزارش دریافت کنید و فروش خود را هوشمندانه مدیریت کنید.
  • یکی دیگر از مزایای دریافت پول از طریق درگاه پرداخت این است که دیگر درگیر سقف انتقال وجه در روز نخواهید بود چراکه روزانه به ازای هر کارت می‌توانید ۵۰ میلیون تومان وجه دریافت کنید.

مراحل دریافت درگاه پرداخت میلیونا

به راحتی وارد سایت میلیونا شده و با وارد کردن اطلاعات هویتی خود جهت دریافت درگاه پرداخت اقدام فرمایید.

اگر مدارک و اطلاعات خود را به درستی تکمیل کرده باشید در کمتر از ۲۴ ساعت درگاه پرداخت شما فعال خواهد شد.